Naturopata – kurs przygotowujący do egzaminu państwowego

Kurs Naturopata (czeladniczy)

Anatomia Energetyczna, Biomasaż

Podstawy Bioterapii

NABÓR NA NOWĄ 8 EDYCJĘ!  (3 zjazdy weekendowe)

Rozpoczęcie: 24 wrzesień 2022 r.

Zdobądź zawód Naturopaty!

 szkolenie dla wszystkich którzy chcą przekwalifikować się zawodowo oraz dla osób którzy chcą posiąść dodatkowy zawód pozwalający poszerzyć zakres usług w swoich gabinetach czyli m.in. dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych.

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc. Kurs jest także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie dla potrzeb własnego rozwoju i chęci niesienia pomocy najbliższym.

Program kursu jest tak przygotowany, aby każdy z uczestników był w pełni przygotowany do egzaminu w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej na zawód Naturopaty.

Egzamin czeladniczy w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej planowany jest (dokładną datę podamy wkrótce) – płatny osobno w Izbie Rzemieślniczej. Koszt egzaminu czeladniczego w 2022 roku to 760,71 zł.


KURS NATUROPATA – PLAN ZAJĘĆ:

1 ZJAZD 

Dzień 1: Naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); sposoby autoterapii – wizualizacja, medytacja oczyszczająca, klucze do czakr, mudry (wykład, zajęcia praktyczne)

2 ZJAZD

Dzień 1: Dzień 1: Zabieg biomasażu – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne) Omówienie wybranych naturalnych metod diagnozowania i wspomagania organizmu człowieka (wykład)

Dzień 2: Wybrane zagadnienia z zakresu zdrowego stylu życia, diety, psychologii zdrowia (wykład)

3 ZJAZD

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład)

Dzień 2: Zabieg biomasażu – (ćwiczenia praktyczne) i egzamin wewnętrzny, uroczyste rozdanie dyplomów

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 14:00


NABÓR NA NOWĄ 8 EDYCJĘ – rozpoczęcie 24 wrzesień 2022 r.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 1200 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność dokonania opłaty rezerwacyjnej!

Formularz zgłoszeniowy:

  Numer konta do wpłaty:

  Firma Usługowo-Szkoleniowa Magdalena Maria Boroń

  ul. Ametystowa 18/47, 20-577 Lublin

  mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

  z dopiskiem „Kurs Naturopata Lublin edycja 8, imię i nazwisko, nr telefonu”

  Cena całego kursu – 3800 zł

  Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

  Następnie, najpóźniej 7 dni przed każdym kolejnym zjazdem należy opłacić kwotę 1300 zł na konto Organizatora szkolenia.

  Niedokonanie wpłaty na 7 dni przed datą kolejnego zjazdu w wysokości 1300 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawniony będzie do zatrzymania kwoty za zjazd który się już odbył.
  Jeśli Kurs Naturopata się nie odbędzie z przyczyn Organizatora to opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.

  Wykładowcy i instruktorzy:

  mgr Magdalena Maria Boroń – Mistrz Naturopata, Chiropraktyk, Bioenergoterapeuta

  mgr Mariusz DąbrowskiMistrz Naturopata, Chiropraktyk, Bioenergoterapeuta, Biomasażysta

  Miejsce kursu: Lublin, ul Filaretów 6

  TERMINY ZJAZDÓW (8 edycja):

  1 zjazd: 24-25 wrzesień 2022 r.

  2 zjazd: 8-9 październik 2022 r.

  3 zjazd: 15-16 październik 2022 r.

  Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

  Ukończenie kursu będzie poświadczone Certyfikatem


  Zapraszamy na wpis dotyczący opisu zawodu Naturopaty (zadania zawodowe):


  FOTORELACJE z poprzednich edycji kursu: