Naturopata – kurs przygotowujący do egzaminu państwowego (czeladniczego)

Kurs Naturopata (czeladniczy)

Anatomia Energetyczna, Biomasaż

Podstawy Bioterapii

NABÓR NA NOWĄ 7 EDYCJĘ!  (3 zjazdy weekendowe)

Rozpoczęcie: 12 marzec 2022 r.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność dokonania opłaty rezerwacyjnej!

 szkolenie dla wszystkich którzy chcą przekwalifikować się zawodowo oraz dla osób którzy chcą posiąść dodatkowy zawód pozwalający poszerzyć zakres usług w swoich gabinetach czyli m.in. dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych.

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc. Kurs jest także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie dla potrzeb własnego rozwoju i chęci niesienia pomocy najbliższym.

Program kursu jest tak przygotowany, aby każdy z uczestników był w pełni przygotowany do egzaminu w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej na zawód Naturopaty.

Egzamin czeladniczy w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej planowany jest (dokładną datę podamy wkrótce) – płatny osobno w Izbie Rzemieślniczej. Koszt egzaminu czeladniczego w 2022 roku to 760,71 zł.


KURS NATUROPATA – PLAN ZAJĘĆ:

1 ZJAZD 

Dzień 1: Naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna, rys historyczny (wykład); Biopole człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne); oczyszczanie energetyczne biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); sposoby autoterapii – wizualizacja, medytacja oczyszczająca, klucze do czakr, mudry (wykład, zajęcia praktyczne)

2 ZJAZD

Dzień 1: Dzień 1: Zabieg biomasażu – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne) Omówienie wybranych naturalnych metod diagnozowania i wspomagania organizmu człowieka (wykład)

Dzień 2: Wybrane zagadnienia z zakresu zdrowego stylu życia, diety, psychologii zdrowia (wykład)

3 ZJAZD

Dzień 1: Filozofia pięciu przemian, ying/yang; meridiany główne, zegar biologiczny, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie, topografia (wykład)

Dzień 2: Zabieg biomasażu – (ćwiczenia praktyczne) i egzamin wewnętrzny, uroczyste rozdanie dyplomów

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 14:00


NABÓR NA NOWĄ 7 EDYCJĘ – rozpoczęcie 12 marzec 2022 r.

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 1100 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność dokonania opłaty rezerwacyjnej!

Numer konta do wpłaty:

Gabinet Naturoterapii „Ogród Naturoterapii” Mariusz Dąbrowski

ul. Osmeckiego 39/21, 35-506 Rzeszów

nr konta: 38 1050 1562 1000 0091 3907 8258

z dopiskiem „Kurs Naturopata Lublin edycja 7, imię i nazwisko, nr telefonu”

Cena całego kursu – 3500 zł

Wykładowcy i instruktorzy:

mgr Magdalena Maria Boroń – Mistrz Naturopata, Chiropraktyk, Bioenergoterapeuta

mgr Mariusz DąbrowskiMistrz Naturopata, Chiropraktyk, Bioenergoterapueta, Biomasażysta

Miejsce kursu: Lublin, ul Filaretów 6

Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

Następnie, najpóźniej 7 dni przed każdym kolejnym zjazdem należy opłacić kwotę 1200 zł na konto Organizatora szkolenia.

TERMINY ZJAZDÓW (7 edycja):

1 zjazd: 12-13 marzec 2022 r.

2 zjazd: 23-24 kwiecień 2022 r.

3 zjazd: 14-15 maj 2022 r.

Niedokonanie wpłaty na 7 dni przed datą kolejnego zjazdu w wysokości 1200 zł jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w wybranym szkoleniu i uznane będzie za odstąpienie od umowy przez Zamawiającego/Uczestnika z jego winy. W takiej sytuacji Organizator uprawniony będzie do zatrzymania kwoty za zjazd który się już odbył.
Jeśli Kurs Naturopata się nie odbędzie z przyczyn Organizatora to opłata rezerwacyjna zostanie zwrócona na wskazane konto uczestnika kursu.

Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

Ukończenie kursu będzie poświadczone Certyfikatem


Zapraszamy na wpis dotyczący opisu zawodu Naturopaty:


FOTORELACJE z poprzednich edycji kursu: