Naturopata – kurs przygotowujący do egzaminu państwowego

Kurs Naturopata (czeladniczy)

Anatomia Energetyczna, Biomasaż

Podstawy Bioterapii

ROZPOCZĘLIŚMY NABÓR NA NOWĄ 9 EDYCJĘ!  (3 zjazdy weekendowe)

Rozpoczęcie kursu: 25 luty 2023 r.

Zdobądź zawód Naturopaty!

 szkolenie dla wszystkich którzy chcą przekwalifikować się zawodowo oraz dla osób którzy chcą posiąść dodatkowy zawód pozwalający poszerzyć zakres usług w swoich gabinetach czyli m.in. dla: fizjoterapeutów, masażystów, osteopatów, chiropraktyków, terapeutów manualnych.

Kurs dedykowany dla osób pracujących z ciałem fizycznym a pragnącym zgłębić wiedzę na temat anatomii energetycznej, by wykorzystując ją w codziennej pracy jeszcze lepiej zrozumieć schorzenie i móc nieść pomoc. Kurs jest także dla każdego, kogo interesują systemy energetyczne człowieka oraz holistyczne terapie dla potrzeb własnego rozwoju i chęci niesienia pomocy najbliższym.

Program kursu jest tak przygotowany, aby każdy z uczestników był w pełni przygotowany do egzaminu w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej na zawód Naturopaty.

Egzamin czeladniczy w Lubelskiej Izbie Rzemieślniczej planowany jest (dokładną datę podamy wkrótce) – płatny osobno w Izbie Rzemieślniczej. Koszt egzaminu czeladniczego w 2022 roku to 760,71 zł.


KURS NATUROPATA – PLAN ZAJĘĆ:

1 ZJAZD 

Dzień 1: Naturopata – zarys zawodu, podstawa prawna (wykład); Budowa systemu energetycznego człowieka: czakry, ciała subtelne, kanały energetyczne – budowa, opis, funkcje, polaryzacja (wykład); koloroterapia (wykład); wrażliwość energetyczna w procesie diagnozy i terapii – uwrażliwienie dłoni (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: BHP bioterapii, sposoby zabezpieczeń energetycznych, wampiryzm energetyczny, sposoby oczyszczania przestrzeni energetycznej (wykład); sposoby autoterapii – wizualizacja, medytacja oczyszczająca, klucze do czakr, mudry (wykład, zajęcia praktyczne)

2 ZJAZD

Dzień 1: Zabieg biomasażu – procedura, podstawowe zasady i główne fazy zabiegu (wykład, zajęcia praktyczne); Podstawy bioterapii, oczyszczanie i udrażnianie energetyczne, oraz harmonizacja biopola i czakr (zajęcia praktyczne)

Dzień 2: Zabieg biomasażu – (ćwiczenia praktyczne); Właściwości i funkcje sił życiowych zawartych w energii pięciu elementów – Tradycyjna Medycyna Chińska – Filozofia pięciu przemian, ying/yang (wykład)

3 ZJAZD

Dzień 1: Tradycyjna Medycyna Chińska: zegar biologiczny, meridiany główne, wybrane punkty na meridianach – zastosowanie i sposoby pracy, topografia (wykład)

Dzień 2: Wybrane zagadnienia z zakresu naturalnych metod wspomagania organizmu, zdrowego stylu życia, diety, psychologii zdrowia (wykład); Uroczyste rozdanie dyplomów

Zajęcia dnia pierwszego w sobotę rozpoczynają się o godz. 9:00 a kończą o godz. 18:00. Zajęcia dnia drugiego w niedzielę rozpoczynają się o godz. 8:00 a kończą o godz. 14:00


NABÓR NA NOWĄ 9 EDYCJĘ – termin rozpoczęcia 25 luty 2023

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA ZALICZKI W WYSOKOŚCI – 400 zł, w ciągu 7 dni od dnia otrzymania wiadomości zwrotnej na wskazany e-mail w formularzu.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc (14 osób) decyduje kolejność dokonania opłaty rezerwacyjnej!

Formularz zgłoszeniowy:

  Cena całego kursu – 3800 zł

  Numer konta do wpłaty zaliczki (400 zł):

  Firma Usługowo-Szkoleniowa Magdalena Maria Boroń

  ul. Ametystowa 18/47, 20-577 Lublin

  mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044

  z dopiskiem „Kurs Naturopata Lublin edycja 9, imię i nazwisko, nr telefonu”

  Brak opłaty rezerwacyjnej w terminie 7 dni spowoduje automatyczne usunięcie zgłoszenia.

  Następnie, w terminie od 1 lutego do 14 lutego przed pierwszym zjazdem należy opłacić kwotę 1000 zł na konto Organizatora szkolenia:

  Numer konta do pozostałych wpłat:

  Holistyka M. Boroń M. Dąbrowski S.C.

  ul. Ametystowa 18/47, 20-577 Lublin

  mBank 81 1140 2004 0000 3302 8279 4692

  z dopiskiem „Kurs Naturopata Lublin edycja 9, imię i nazwisko

  Opłata za drugi zjazd wynosi 1200 zł, opłata za trzeci zjazd wynosi 1200 zł. Opłaty należy uiścić na konto organizatora najpóźniej na 10 dni przed planowanym odpowiednio drugim i trzecim zjazdem.

  Kwota zaliczki jest automatycznie zaliczana na poczet opłaty za pierwszy zjazd jeśli kurs się odbędzie. W przypadku odwołania kursu z przyczyn organizatora zaliczka jest zwracana na wskazane konto uczestnika kursu. Zaliczka jest bezzwrotna w przypadku rezygnacji uczestnictwa w kursie przez kursanta.

  Miejsce kursu:

  LUBLIN HOTEL CAMPANILE – ul. Lubomelska 14

  możliwość zarezerwowania noclegów, tel. +48 81 531 84 00

  TERMINY ZJAZDÓW (9 edycja):

  1 zjazd: 25-26 luty 2023

  2 zjazd: 11-12 marzec 2023

  3 zjazd: 25-26 marzec 2023

  Uczestnicy korzystają z barku kawowego.

  Ukończenie kursu będzie poświadczone Certyfikatem


  Zapraszamy na wpis dotyczący opisu zawodu Naturopaty (zadania zawodowe):


  FOTORELACJE z poprzednich edycji kursu: