Bańka chińska i świecowanie uszu

Kurs Bańka chińska i świecowanie uszu

Zapraszamy na jednodniowe warsztaty z zakresu naturalnych sposobów terapii ludzkiego organizmu.

Dobroczynne działanie „Baniek Chińskich” które stosowane są do terapii wielu poważnych chorób i dolegliwości znały już nasze babcie. Świece oraz konchy woskowe wynalezione zostały przez Indian Hopi przywędrowały do Polski z Ameryki Południowej.

Nauczymy cię stawiać bańki gumowe, próżniowe oraz ogniowe. Nauczymy świecowania uszu. Poznasz cel, działanie, wskazania oraz przeciwskazania do stosowania tych terapii oraz wiele autorskich wskazówek diagnostycznych i terapeutycznych.

Bezogniowe bańki chińskie są skuteczne w walce m.in. z bólem mięśni i stawów, wszelkimi przeciążeniami zlokalizowanymi w mięśniach, powięziach.

Stawianie baniek jest nie tylko doskonałym środkiem zaradczym, ale również sposobem na zapobieganie infekcjom dróg oddechowych, które występują szczególnie u osób skłonnych do częstych zachorowań w okresie wiosny i jesieni. Profilaktyczne postawienie baniek powoduje pobudzenie układu odpornościowego i wzmocnienie całego organizmu.

Zabieg świecowania uszu – podczas spalania się świecy wytwarzane jest podciśnienie w kanale usznym na skutek tzw. efektu komina. Prowadzi to do dostrzegalnej regulacji ciśnienia zatok. Ciśnienie krążące w kanale świecy dostarcza stężoną parę wzbogaconą ziołowymi olejkami eterycznymi do wewnątrz ucha. W wyniku tego następuje leczenie podrażnionych stref oraz usuwanie z ucha zanieczyszczeń i osadów na skutek działania prądu podciśnienia. Ponad 90 % osób odczuwa w tym czasie obniżenie ciśnienia, lekkość odczuwaną w okolicach uszu i w głowie jako główny efekt świecowania.

Wykładowcy i instruktorzy warsztatu, to pasjonaci i wieloletni praktycy w swoich zawodach w Gabinetach Studio Medycyny Holistycznej w Lublinie, Warszawie, Rzeszowie:

mgr Magdalena Maria Boroń (Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Bioenergoterapeuta)

mgr Mariusz Dąbrowski (Mistrz Naturopata, Dypl. Chiropraktyk, Dypl. Biomasażysta)

——————

CENA – 400 zł / za osobę

(kurs jednodniowy)

szczegółowe informacje oraz ZAPISY:
Magdalena Maria Boroń tel. 535 859 706
szkolenia@holistyka-odz.pl

WARUNKIEM UCZESTNICTWA JEST WYPEŁNIENIE FORMULARZA ZGŁOSZENIOWEGO ORAZ WPŁATA W WYSOKOŚCI 400 zł

OPŁATY NALEŻY WPŁACAĆ NA KONTO:

mBank 98 1140 2004 0000 3302 7677 2044 Magdalena Boroń

z dopiskiem: kurs bańka chińska, imię i nazwisko, nr telefonu

NABÓR NA 4 EDYCJĘ

TERMIN: podamy wkrótce (sobota od 9:00 do 18:00, z 1h przerwą obiadową)

Uczestnicy dostają skrypt

Ukończenie warsztatu będzie poświadczone zaświadczeniem Centrum Szkoleniowego Holistyka

Zapraszamy do obejrzenia relacji z ostatnich dwóch warsztatów (21 październik 2018 r oraz 28 lipiec 2019 r):